головна сторінка
 
зворотній зв'язок
 
мапа сайту
 
Тел +38 (0352) 28 51 92
Факс +38 (0352) 28 51 92
 
Українська (Україна) Русский (Россия) English (UK)

Менеджмент

Наглядова рада підприємства

  • Капелусь Тетяна Іванівна - начальник вiддiлу приватизацiї, управлiння корпоративними правами держави та оцiнки державного майна Регіонального відділення ФДМУ по Тернопiльськiй областi, голова наглядової ради;
  • Гануля Ірина Михайлівна - завідувач юридичного сектору Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області;
  • Балко Людмила Михайлівна - головний спеціаліст відділу приватизації, управління корпоративними правами держави та оцінки державного майна Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області;
  • Самодіна Валентина Вікторівна - начальник відділу комп’ютерних технологій ПАТ «ТРЗ «Оріон»;
  • Юрик Юрій Зеновійович - заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

 


Ревізійна комісія підприємства

  • Заболотний Юрій Олексійович - Начальник відділу інспектування у сфері послуг Держфінінспекції в Тернопільській області;
  • Балик Руслана Ярославівна - представник акціонера;
  • Козуб Наталія Михайлівна - представник акціонера;
  • Паламарчук Андрій Зеновійович - представник РВ ФДМУ по Тернопільській обл.;
  • Ріпка Іван Миколайович - акціонер товариства.

 


Правління підприємства

Карпик Ярослав Михайлович Голова правління

Карпик Ярослав Михайлович

+38 0352 24 30 14

+38 0352 24 40 07


Карпик Ярослав Михайлович, народився 26 серпня 1951 року в селі Кобзарівка Зборівського району Тернопільської області. Проживає в Україні від народження.

У 1972 році закінчив Тернопільський фінансово – економічний інститут за спеціальністю "Фінанси і кредит", отримав кваліфікацію економіст.

Трудову біографію розпочав в Донецькому обласному фінансовому відділі. Після служби в Армії з 1974 р. по 1979 р. працював в економічних службах на тернопільських підприємствах “Текстерно” та “Ватра”.

В 1979 р. переведений на Тернопільський радіозавод “Оріон”, де працював головним бухгалтером, заступником генерального директора, а з 1991 року – генеральним директором виробничого об’єднання.

З 1998 року і по цей час Ярослав Михайлович голова правління Публічного акціонерного товариства “Тернопільський радіозавод “Оріон”.

Очолюване Карпиком Я.М. підприємство одне з найбільших промислових підприємств в області з державною часткою, яке щорічно нарощує темпи промислового виробництва. Продукція “Оріону” за своїми функціональними можливостями і технічними характеристиками відповідає усім вимогам найвибагливіших споживачів.

Високий професіонал і здібний організатор, Карпик Ярослав Михайлович, не обмежує свою діяльність вирішенням суто виробничих проблем очолю вального ним підприємства. В 90-ті роки був віце-президентом союзу промисловців та підприємців Тернопільщини, отримав відзнаку ІV ступеня “Віра”, та нагороджений “Золотим знаком” Українського союзу промисловців та підприємців. Лауреат рейтингового конкурсу “Лідери ХХІ століття”, визнаний одним із 500 впливових особистостей України, нагороджений орденом “Зірка економіки України”, у 2009 році відзначений подякою Прем’єр-міністра України за особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку підприємництва, значні досягнення у професійній діяльності, Заслужений машинобудівник України. Ярослав Михайлович визнаний одним зі 100 найавторитетніших випускників Тернопільського національного економічного університету, кандидат економічних наук, доцент кафедри економічного аналізу ТНЕУ, автор близько 40 наукових праць, статей та посібників з економіки та аналізу.

Академік академії економічних наук України і академік академії соціального управління. Засновник дитячого міжнародного пісенного конкурсу “Кришталевий жайвір” і дитячого театру “Дивосвіт” при загальноосвітній середній школі № 22, автор історичної і культурно – мистецької книги “Моя Кобзарівка”.

Ярослав Михайлович Карпик - патріот міста і області, член колегії Тернопільської обласної державної адміністрації. Обирався депутатом до Тернопільської обласної Ради. Будучи радником Верховного отамана Галицько-Волинського округу з питань промисловості, генерал - хорунжий Українського козацтва, приймає активну участь у відродженні Українського козацтва.

 

Костецький Володимир Ярославович Перший заступник голови правління - директор з питань економіки та управління

Костецький Володимир Ярославович

+38 0352 28 74 90

+38 0352 24 40 07,+38 0352 28 77 56


Народився 20 жовтня 1956 р. у Тернополі. Закінчив Тернопільський фінансово–економічний інститут. На радіозаводі з 1979 р. Працював інженером-економістом, начальником бюро, заступником начальника, начальником відділу праці й зарплати, у березні 1990 р. призначений на посаду заступника генерального директора з економічних питань, комерційним директором. З липня 2015 р. - Перший заступник голови правління - директор із питань економіки та управління.

Основним завданням Першого заступника голови правління - директора з питань економіки та управління є забезпечення виконання товариством плану по всіх техніко-економічних показниках на основі систематичного вдосконалення планово – економічної роботи, системи господарського розрахунку, прогресивних форм оплати і стимулювання праці та забезпечення фінансовими ресурсами виконання завдань плану підприємства та економне використання оборотних засобів.

 

 

gryceljak

Заступник голови правління - технічний директор

Грицеляк Володимир Михайлович

+38 0352 24 30 14

+38 0352 24 40 07


Народився 12 березня 1964 року у м. Збаражі. Здобув вищу освіту у Львівському політехнічному інституті. 1986 року влився у колектив радіозаводу, де працював на посадах: інженера-конструктора, начальника відділу метрології, заступника генерального директора, начальника відділу маркетингу та збуту. У листопаді 2017 року призначений на посаду заступника голови правління  технічного директора.

Основним завданням заступника голови правління – технічного директора є формування і впровадження єдиної науково-технічної політики підприємства, визначення перспектив його розвитку, напрямків реконструкції, технічного переозброєння, спеціалізації виробництва і структурних підрозділів підприємства; забезпечення постійного підвищення технічного рівня виробництва, який би обумовлював випуск продукції високої якості при високих техніко-економічних показниках на основі впровадження передових досягнень науки і техніки, прогресивної технології, механізації та автоматизації виробничих процесів, вивчення попиту та ринків збуту продукції, відповідальність за реалізацію готової продукції.

 

 

 

Сипень Ігор Михайлович Заступник голови правління - директор з виробництва

Сипень Ігор Михайлович

+38 0352 28 77 56


Народився 26 серпня 1957 р. у Бережанах. Закінчив Львівський політехнічний інститут. На радіозаводі з 1985 р. Працював майстром, начальником виробничо-диспетчерського бюро, начальником виробництва, начальником складально-монтажного цеху. З 1 травня 2000 р. - заступник голови правління-директор із виробництва.

Основним завданням директора з виробництва є забезпечення якісного і ритмічного випуску продукції по обсягах та номенклатурі у відповідності з установленим планом, необхідною сировиною, матеріалами, комплектуючими виробами та належного їх зберігання.

 

 

 

 

Бездух Марія Павлівна

Головний бухгалтер

Бездух Марія Павлівна

+38 0352 28 53 86


Народилась 20 червня 1954 р. у с. Калініно Ємельянівського району Красноярського краю. Закінчила Тернопільську академію народного господарства. На радіозаводі з 1994 р.: спочатку обіймала посаду заступника головного бухгалтера, а з 21 лютого 1995 р. - головний бухгалтер.

Основним завданням головного бухгалтера є ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", з урахуванням особливостей діяльності підприємства закріплених положенням про бухгалтерію та наказом про облікову політику підприємства.

Переглянуто 5968 разів
Детальніше в цій категорії: « Контакти Нагороди і сертифікати »